Mielas Alkoholi, - ar būsi mano Valentinas..?

2011.02.13 Justie
  • 344
23
alkoholis,valentinas,meile,vienatve







Nuotraukos nėra
Anonimas 4254    
jei vartojat aholi geriau neieskokit
www.youtube.com/watch?v=dErkBVwfhGA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5297    
bullshit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Nesiparinkit jei neradot tai dar rasit tuos valentinus ir valentinas :)
XciclonX 5607    
ooooo cukrinis arbuze!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Nezyskit, atrasit jus dar antra puse :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#5 Blt jai myli, tai kiek viena diena buna kaip valentino.
Teenagor 5611    
neturiu laiko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
gaila, neturiu... tada tikrai geras valentinas butu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
taišku būsiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Ne,oką"?
Nuotraukos nėra
aferisteee 5611    
busim :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Neatsisakysiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
antradieni gales gert, nes treciadieni i darba nereiks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Nemanau kad ryt kas gers-juk pirmadienis o antradieni taj i darba juk reikes:)
Nuotraukos nėra
xexe 5611    
xe taj puse vienisu rytoj pasieme sampes buteli verkslens ziuredami titanika,o kita puse vienisu varys svest kvailiu diena :D
Leezash 5611    
Man px, pirmadieniais negeriu :D
zvp 5611    
#5 captain obvious .. žemai lenkiuosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
prisimena todel kad jie yra banalus kaip ir pati diena ir per daug sureiksmina ta valentino diena:D pagal sia demo daug vienisiu nuskes rytoj alkoholyje taip iseina:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
nes tada tera isreiskiama didziausia meile, rodomi visokie isimilejeliai ir pan, jei tiek nedasunta
zvp 5611    
kodėl žmonės prisimena, kad yra vieniši tik artėjant Valentino dienai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Ir jis atsake NE
Nuotraukos nėra
plyta 5616    
Top demo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
geriau ganja dūmas, jei taip
Grįžti į viršų