Microsoft - Tai pakeis Windows sistemos logotipą

2009.11.18 Anonimas
  • 184
26
Microsoft







Ignassin 5237    
Kiek skaitau komentarų, tai vos ne pusės komentatorių mintys tik apie "pyyyrst" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
o jei pyyyyyyrst ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
jeigu jos visos keturios valge kopustu sriubos ir netycia pabezdes-vidurine uzlush kaip luzta perkrauti windowsai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
ar jos daro ka nors lesbisko? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
#18 Geitso snukys verpetu besisukantis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
pritariu Martynui;) lezbikes;)
Nuotraukos nėra
Bingo 5875    
Grazus uzpakaliai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
is vidurio geitsas galetu islysti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
lezbiu lezbes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
Ir veida vidury pakeis ko gero :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
waau !.........................
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
ir as noreciau ten i viduri :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6001    
nu nx... debiles.... is kitos puses as ir noreciau y viduriuka atsistojes pabadyti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
as ir noreciau cia pasedeti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6012    
omg, myliu tokius uzpakaliukus :****
Nuotraukos nėra
Anonimas 6031    
uztat spalvos windowso :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 6033    
Suvedus googlėje šitą atvaizdą išmeta. O ir šitos mergyčkos į tuos tris žmogeliukus panašios, tik reikia vieną papjauti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6033    
kur cia tau ubuntu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6033    
cia ubuntu logo jei ka..
Gajus 6060    
tai bus apple :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6061    
Jei pirstels?
giedriuxxx 6061    
jo subinytes nice :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6062    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6063    
Grrrrr... Kokios subinytes.. tekst, plekst ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6065    
nu gerai gerai cia:)
Grįžti į viršų