Kiek skaitau komentarų, tai vos ne pusės komentatorių mintys tik apie "pyyyrst" :)
Microsoft - Tai pakeis Windows sistemos logotipą
Ignassin
5237
Anonimas
5777
o jei pyyyyyyrst ?
Anonimas
5807
jeigu jos visos keturios valge kopustu sriubos ir netycia pabezdes-vidurine uzlush kaip luzta perkrauti windowsai...
Anonimas
5834
#8 www.google.lt/images?client=opera&rls=lt&q=ubuntu%20logo&oe=utf-8&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=lt&tab=wi pats pirmas jei ką.
Anonimas
5835
ar jos daro ka nors lesbisko? :D
Anonimas
5853
#18 Geitso snukys verpetu besisukantis :D
Anonimas
5853
pritariu Martynui;) lezbikes;)
Bingo
5875
Grazus uzpakaliai xD
Anonimas
5895
is vidurio geitsas galetu islysti
Anonimas
5921
lezbiu lezbes
Anonimas
5955
Ir veida vidury pakeis ko gero :D
Anonimas
5969
waau !.........................
Anonimas
5969
ir as noreciau ten i viduri :D
Anonimas
6001
nu nx... debiles.... is kitos puses as ir noreciau y viduriuka atsistojes pabadyti..
Anonimas
6010
as ir noreciau cia pasedeti ;D
Anonimas
6012
omg, myliu tokius uzpakaliukus :****
Anonimas
6031
uztat spalvos windowso :P
Anonimas
6033
Suvedus googlėje šitą atvaizdą išmeta. O ir šitos mergyčkos į tuos tris žmogeliukus panašios, tik reikia vieną papjauti :)
Anonimas
6033
kur cia tau ubuntu? :D
Anonimas
6033
cia ubuntu logo jei ka..
Gajus
6061
tai bus apple :D
Anonimas
6061
Jei pirstels?
giedriuxxx
6061
jo subinytes nice :D
Anonimas
6063
Grrrrr... Kokios subinytes.. tekst, plekst ;D
Anonimas
6066
nu gerai gerai cia:)
|

