Microsoft - Tai pakeis Windows sistemos logotipą

2009.11.18 Anonimas
  • 184
26
Microsoft







Ignassin 5232    
Kiek skaitau komentarų, tai vos ne pusės komentatorių mintys tik apie "pyyyrst" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
o jei pyyyyyyrst ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
jeigu jos visos keturios valge kopustu sriubos ir netycia pabezdes-vidurine uzlush kaip luzta perkrauti windowsai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
ar jos daro ka nors lesbisko? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#18 Geitso snukys verpetu besisukantis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
pritariu Martynui;) lezbikes;)
Nuotraukos nėra
Bingo 5870    
Grazus uzpakaliai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
is vidurio geitsas galetu islysti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
lezbiu lezbes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5950    
Ir veida vidury pakeis ko gero :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
waau !.........................
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
ir as noreciau ten i viduri :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5996    
nu nx... debiles.... is kitos puses as ir noreciau y viduriuka atsistojes pabadyti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6005    
as ir noreciau cia pasedeti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6007    
omg, myliu tokius uzpakaliukus :****
Nuotraukos nėra
Anonimas 6026    
uztat spalvos windowso :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
Suvedus googlėje šitą atvaizdą išmeta. O ir šitos mergyčkos į tuos tris žmogeliukus panašios, tik reikia vieną papjauti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
kur cia tau ubuntu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
cia ubuntu logo jei ka..
Gajus 6056    
tai bus apple :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6056    
Jei pirstels?
giedriuxxx 6056    
jo subinytes nice :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6057    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6058    
Grrrrr... Kokios subinytes.. tekst, plekst ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6061    
nu gerai gerai cia:)
Grįžti į viršų