Mes atėjom - Padarėm viską ką galėjom, bet širdy nepralaimėjom!

2011.03.30 3specedpk
  • 320
28
lietuva,ispanija,futbolas,varzybos,rungtynes




© K. Čachovskis



Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
Whahahahaha #20 ;D Tu gal durnas? Ispanai visapusiškai geresni... Ispanai visiškai atsipalaidave zaide, be jokios itampos. Uztai ir išlygino lt. Bet siaip be šansų lietuvelei futbole. O demotyvacija vapscie leva, nes kai gauni nuo Lichtenšteino tai man geda pasakyti kad fule sportavau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
25 apsoliutus duhas nemoka rasyti, vos ne visi zodziai su klaidom, ir dar ant kitu stumia, LOOOOHAS!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#25 kai tu bybiagalvis, pats rasyt nemoka, kas antras zodis su klaida ir dar kitiem aiskina. LOOOPAS!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
#20 Tu isviso, ismoks rasyti nevykeli ;]] 2 rasaut tau is lietuviu kalbos.. Neskiri zodzio jei nuo jai, ir dar naudoji lietuviskus simbolius? Klounas, klouniska ir demo ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
pralaimejom ir sirdy, ir teoriskai, ir realiai. Ka cia kuriat per nesamones? Klounai... ;]]
kiki 5565    
#22 čia nėr klaidų, atsigauk :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Rašyt išmok, demotyvacijos kūrėjau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
dejau ant futbolo siaip , tikrai niekam tikes sportas , tik ne Lietuvoj
3specedpk 5565    
Nu blt Andriau, tu durnas ar tik apsimeti? Tautiška dvasia pas tave per kraštus varva... Ajbat... Jo pavardė.. Tai ant LIETUVOS jam px.... Tikrai Ispanai atidavė visas jėgas rungtynėm. Andriau jai nematei 43- 57 minute LIETUVIAI 73% to laiko turėjo kamuolį.Ispanai nebežinojo ką daryt. Bet ir kiek LIETUVIAI geresni už kitus, bet reike pripažinti, kad Ispanai ištvermingesni. Aš myliū LIETUVA kaip ir visi kiti LIETUVIAI. O jai tau nepatinka ir stumi ant mūsų tai pyzdink. Ispanu garbintojas atsirado...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
vyrai šaunuoliai! tikrai verti pagarbos, ypač Stankevičius. gražu buvo žiūrėt, ačiū Lietuvos rinktiniai už kovą:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
siaip gynejai visiskai nieko gero nepadare. stankevicius imuse ta gola gerai bet ginyboj ne jam but. jei ne tos gyneju klaidos tai dar butu buve galima apie pergale jiem galvot. siaip visai idomios rungtynes buvo
povilasq 5565    
nesamone, mes irgi 2 goalus imusem :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Nu tai zaide pusiau papludimyje, pusiau pievose.. Butu normalesne aikstele tai butu ir abieju komandu grazesnis, geresnis zaidimas.. Ispanai gerai ispizdavojo aikstele :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Stankeviciaus ivartis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OMFGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
jie atejo jie padare ka galejo, jus sedejot ir ziurejot.
Spameris 5565    
Toks jų darbas...
3specedpk 5565    
Jie žaidė ir su Europos is su Pasaulio čempionas Ispanais ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Mldc Lietuviai, tokį gražų golą įmušė, tik gailą - vieną sau į vartus... Bet palygint su kuo jie žaidė - europos čempionais tai laaaaaaaaabai gerai!!! <3
Nuotraukos nėra
eBoom 5565    
LIETUVA! LIETUVA! LIETUVA! as tikiu savo Tevyne,kad jie pateks i Europos cempionata :) <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Mldc Lietuviai, tokį gražų golą įmušė, tik gailą - vieną sau į vartus... Bet palygint su kuo jie žaidė - pasaulio čempionais tai laaaaaaaaabai gerai!!! <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
kur demotyvacija???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
mldc Lietuva!! Ispanam tai xaliava buvo viena, jei ne pusantros, bet kaip visi stengesi, tai grazu ziuret buvo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
bl saunuoliai rimtai , toki grazu gola imuse :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
bent jau lietuviai daugiau ivarciu imuse, kad ir i savo vartus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Matosi matosi:)
3specedpk 5566    
aš apakintas, rungtyniu ;D Atsiprašau, už klaidas : /
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
čia tos klaidos tai pagyvina "demotyvaciją" ar kaip?:)
3specedpk 5566    
Patvirtinkit, jaigu galima.
Grįžti į viršų