#19 gerai varai (y)
Mes - kartais tai tik iliuzija
Anonimas
5797
Anonimas
5834
#11 Sąsiuvinyje parašyta "ME" (aš), o veidrodyje matosi "WE" (mes). Turint galvoje, kad veidrodyje eantis vaizdas yra ne realus, o menamas galime spręsti, kad tai iliuzija :)
Anonimas
5854
kokia kauzai komentarus raso.. +5
Anonimas
5878
cia apie meile, tiems kas nesuprato dar...
Anonimas
5879
arba cia puse komentavusiu visiskai angliskai nemoka, arba jie totaliai susipyke su protu ^^ demotyvacija paprasta, suprantama, ir tikrai su prasme :)
Anonimas
5881
#19 fail :D
kasiakas
5883
#19 o kur matot my?
Anonimas
5883
Ne ne prie ko, o prie to, kad jeigu me tai we, o jeigu my tai our.
Anonimas
5883
#12 ne prie ko cia tas our :D
Anonimas
5883
sudo kruva darosi ta demotyvacija.
Mirka
5884
+5 :)
Anonimas
5884
Eiki zudykis mielas, nes originalumo is kazkur perskaityto neuztenka, ir romantika nera gyvenimas.
Anonimas
5884
Čia reiškia kad kartais mes sakome "mes" tai reiškia turim draugų nors kartais jų turime netikrus arba neturime dėl to parašyta aš. Tai reiškia kad kartais atrodo turi draugų nors jų nėr. Nu emo psichologija visada užpisa. Kam nedaėjo eikit mokytis :)
Anonimas
5884
cia tipo tiem kam depresuha , zudykites, we we me
Anonimas
5884
#9 turetu but our, berasti tu
Anonimas
5884
Paaiskinkit, kame cia prikolas ? ME, WE ... IR ?? Kur prasme izvelgt ? :)
Anonimas
5884
O tau reik rasti prie ko priskabinti kaip ziuriu? graziai tikrai sugalvota+5
Anonimas
5884
prie pavadinimo ir kad butu labiau demotyvacija labiau tiktu jai "we" butu uzrasyta ant sasiuvinio, o "my" vedrody matytus :)
Anonimas
5884
grozis paprastume, kolega vardu "viens". +5 demotyvatoriui :)
Anonimas
5884
henroXicated, kas cia gali but nerealiai grazaus tu man paaiskink? prajuokino tavo komentaro antrieji zodziai..lyg cia butu koks pasaulio stebuklas parodytas.. :D
LookAtMe
5884
Pzdc kaip gerai sugalvota. +5
fucks
5884
patiko man :)
henroXicated
5884
Lbj paprasta, ir nerealiai grazu... +5 Beabejo :)
kramtuske
5884
+5
chzarija
5884
teisybe
valkata
5884
+5 sitam,geras :D
|

