kvailos mergaitės
Mergaitės pradeda dažytis tada - Kai supranta, kad joms dažytis net nereikia
briedis01
5764
Kyle
5839
ta mintis buvo pasakyta per 'nusivylusias namu seimininkes' kazkurioj serijoj :D
Anonimas
5842
per anksti ta prasme? :D
Anonimas
5852
kazkaip nelogiskai,supranta kad nereik dazytis,bet vistiek dazosi :D
Anonimas
5864
Kai mergaitės užauga, tampa merginomis, panelėmis. Veidai gražūs, viskas ok. Bet dauguma užslepia tą natūralų grožį po makiažo kaukėmis ir tiek. Sunku suprasti?
Anonimas
5869
#6 tai paaiskink jei pats pagauni
Anonimas
5872
Nepagaunat jus minties visiškai....
Kristea
5872
Gražiai atrodo ;D
Kiss.MUOH
5873
didesnės nesamonės turbūt gyvenime neregėjau ir negirdėjau. Tai kam dažytis kai pati net nenori ir pati supranti, kad nereikia. Jugi tavęs niekas per prievartą neišdažys...
Anonimas
5873
kas cia per besamone :D
Anonimas
5874
nesuprantu
Gusta-Fang
5875
O Chanell šešėliai;D
|

