kvailos mergaitės
Mergaitės pradeda dažytis tada - Kai supranta, kad joms dažytis net nereikia
briedis01
5763
Kyle
5838
ta mintis buvo pasakyta per 'nusivylusias namu seimininkes' kazkurioj serijoj :D
Anonimas
5841
per anksti ta prasme? :D
Anonimas
5851
kazkaip nelogiskai,supranta kad nereik dazytis,bet vistiek dazosi :D
Anonimas
5864
Kai mergaitės užauga, tampa merginomis, panelėmis. Veidai gražūs, viskas ok. Bet dauguma užslepia tą natūralų grožį po makiažo kaukėmis ir tiek. Sunku suprasti?
Anonimas
5868
#6 tai paaiskink jei pats pagauni
Anonimas
5871
Nepagaunat jus minties visiškai....
Kristea
5871
Gražiai atrodo ;D
Kiss.MUOH
5872
didesnės nesamonės turbūt gyvenime neregėjau ir negirdėjau. Tai kam dažytis kai pati net nenori ir pati supranti, kad nereikia. Jugi tavęs niekas per prievartą neišdažys...
Anonimas
5872
kas cia per besamone :D
Anonimas
5873
nesuprantu
Gusta-Fang
5874
O Chanell šešėliai;D
|

