Mėnesį laiko, - garantuotai čia bus dažniausia rašybos klaida.

2012.01.02 zzzmogus
  • 110
6
Mėnesį laiko,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
Cia ka as vienintelis vis dar jeigu rasau data tai rasau 200 BLiot nera jugi 2 nuliu.... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5284    
Vaida, Vaida..o jai mokytoja lieps sokti pro langa, soksi ? ;\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5284    
Tai, kad mokytojai datą liepia rašytis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5285    
kam ta data isvis rasyt,pradinukai..
Rendolfas 5285    
Nu va tai tau.. Panašumo yra, bet demo ne tokia pat.
Grįžti į viršų