Melskis - Ir leisk Dievui nerimauti..

2010.04.05 Luke
  • 214
34
Melskis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
kai tiki Dievu nebijai mirti....
Elleison 5708    
#9 teisingai sako. zmones tiesiog norejo paaiskinti gyvenimo prasme. paklauskit betkurio kunigo ir jis jums pasakys, kad gyvenimo prasme yra tarnauti dievui, nes jie ysitikine, kad taip ju sielos bus isganytos. taciau netik gyvenimo, bet ir mirties prasme buvo aiskinama. mirtis ir kitatikiu zudymas buvo aiskinamas, kaip dievo valia, bet as kazkodel niekad negirdejau, kad kokiame nors sventam raste ar dar kur butu rasoma, kad dievas tiesiogiai liepia zudyti ir pan. jis liepia atleisti. o jus paziurekit, ka dare kryziuociai baznycios vardan. zude ir vaikus, ir moteris, ir net pacius krikscionis, tai budavo masines skerdynes. ir del ko? o gi dievo vardan. Na , o jei jus tikit dievu galit jam melstis, as tikrai nesimelsiu tokiam, kuris mate kaip jo vardan buvo zudomi jo paties kuriniai ir nieko nedare.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Cinike. O tu mates plutono planeta? Jos nei matei nei lietei, bet ji yra. Tad kita karta nenusisnekek nes gausi per ausi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Gerai pasakyta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Melskis - ir švaistyk savo laiką beprasmiui bronzos amžiaus ritualui .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Dievas yra tas, ka jus dievu laikote. O tie kas sako: dievo nera. Tai nereiskia, kad jus juo netikite. Tai, visgi dievas yra "?"

Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
omg ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
As esu Dievas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#9 pritariu ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
#14 Ką tu čia nusišneki, jeigu yra surask tu man jį ir atvesk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Dievo nėra. Netikiu tuo, ko negaliu pamatyti ir paliesti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Dievas yra ir Jis yra Meilė :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
dievo nera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
Taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#9. 100% pritariu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
#9 Pilnai pritariu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
#15 Full agree YOU MY HERO. Maciau ir ne trupuciu nesigailiu, ka teko man pamatyti... Nespaminsiu paziurekit Zeigeist.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
uztat yra ateivei ! ö))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Dievo nera, gal toks kaip "Jezus Kristus" gal i r buwo, bet jis mires, jei taip ir buwo.... Tiesiog jo nera, ir jei norite paziurekite filma "Zeitgeist", isitikinsit kad jo nera, irodo wiska.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Dievas yra, tiesiog jus, mielieji, Jo neieskote, gywenimus sawo twarkote patys, o del sawo klaidu, ipratote kaltinti Ji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
emo bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
Tavęs nėra, o Dievas YRA.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
Dievo nera
antoni 5919    
#9 Pagaliau, kas nors.. :) Be maziausios abejones sutinku su tavim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
Dievas yra, visuomet buvo ir bus. Tas menamas Dievas ir esate jūs patys, nes tik jūs viską sau, kuriate, jūs patys save kuriate.. Ieškote Dievo? Suraskite Save, surasite ir Dievą..
Luke 5925    
Dievo nera nebuvo ir nebus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
dziokeri, manau cia dauguma taip mano :D ir nemanau ar ka nustebinai :D nes komentara,i kaip matai, gana ateistiski :D
dzokeris 5927    
dievo nėra
Luke 5927    
dievas savaitgalio neturi jis dirba virsvalandzius;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
ir dar sekmadieni :D per jo poilsio diena :D nedraugiskai tie tikintys elgiasi su savo dievybe :D
Luke 5928    
Cia kaip tik juokiamsi is tikinciuju;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
ak tie tikintieji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
WTF?
Grįžti į viršų