Edwardas nenugalimas.haha :D
Melas - Kad ir kiek žmonių tavim tikėtų, vienas sužinos tiesą
Anonimas
5812
Anonimas
5841
Na taip gi Bleidas* zudo vampyrus ir Jis stai cia.. ;D
Anonimas
5841
Geras. ;D Pedikas pries vampyra..
Anonimas
5954
Fail. Orginalus yra zymiai geresnis
Lijanelea911
5978
Šitą pav. norėjau įdėt ;D
giedriuxxx
5999
db tik ikirtau is komentaru :D
Anonimas
6000
Buvo ir geresnis: Wesley Snipes - nors karta padarys kazka naudingo.
Anonimas
6003
Fake and Gay
Anonimas
6004
originalus komentaras buvo "TWILIGHT. This is how it should have ended". O cia tas komentaras ne i tema.
Anonimas
6005
Blin galvojau 2 min.. Dabar "daėjo" kad bleidas vampyrus žudo kazkokiam seriale(ar filme), o šitas iš twilight vampyras.. Paveikslelis tai gal ir gerai padarytas, bet zodziai ne tie. Prie ko čia melas?
Anonimas
6005
Nei vienas nesupratot, kad bleido twilighte is tikro nebuvo.
Anonimas
6006
wtf?
Anonimas
6006
EPIC FAIL on comments lol
Anonimas
6007
it's allways because of white bich...
Airfrix
6008
Kaip kitaip, taigi "rasine lygybė". Nesvarbu, kad filmas koks nors apie 16a. kai europoj negrų su žiburiu nerasi, filmo kūrėjai būtinai nors vieną įkiš.
Anonimas
6008
tai visuomet bus Juodaodis.. :D
|

