#8 tai ir yra tiesa jei nznj :P
Meilės eliksyras
Anonimas
5343
Anonimas
5416
turint minty siandienini degradavimo lygi, tikriausei tai tiesa
povilasq
5421
buvo kazkas jau tokio...
Anonimas
5421
Uzsala per nakty , tikrai geras :D
kukusas
5421
alus be degtines pinigai vejais
Anonimas
5421
Kelios stpkes ir tavo b**** apvemtas :D
Anonimas
5421
geriau butelis snapso nei 8 alaus (: vahaaha
Anonimas
5421
nuo šito eliksyro purškiu jau 12 valandų bl
Anonimas
5421
Ooo taiip ... ;D
|

