#8 tai ir yra tiesa jei nznj :P
Meilės eliksyras
Anonimas
5345
Anonimas
5418
turint minty siandienini degradavimo lygi, tikriausei tai tiesa
povilasq
5422
buvo kazkas jau tokio...
Anonimas
5422
Uzsala per nakty , tikrai geras :D
kukusas
5422
alus be degtines pinigai vejais
Anonimas
5422
Kelios stpkes ir tavo b**** apvemtas :D
Anonimas
5422
geriau butelis snapso nei 8 alaus (: vahaaha
Anonimas
5422
nuo šito eliksyro purškiu jau 12 valandų bl
Anonimas
5422
Ooo taiip ... ;D
|

