arba kaip tavo merga arba baxuras pasiduoda su kitu/kita stai ir trio : D
Meilė - - tai duetas, kuris baigiasi solo arba trio
Anonimas
5595
Anonimas
5638
Tiesiog čia lb dviprasmiškai galima suprast. Arba trio tai tipo "meilės trikampis" ir kažkas neištikimas, arba trio, kai gimsta vaikas :)
mixxe
5645
#8 nebūtinai.. gal tarp jų atsirado tiesiog trečias žmogus. (tai to dieduko ar tos senutės nauja meilė ) :D
Anonimas
5675
o jei neissiskiri iki gyvenimo galo, bet vaiku nesusilauki, kas tada?
Anonimas
5676
nu Edga nepagauni vistiek tu :d buvo tie tavo diedukai, vienas kita mylejo ir sakai nebuvo trio, tai gavosi tas trecias tavo tetis/ mama o tavo tevam vel trio nes tu cia dabar;Dkapiš? :D o tau dabar kolkas su visom panom gaunas solo, nes galiausiai issiskiri ir lieki vienas juk :d
Anonimas
5676
O taip. Dažniausiai ji baigiasi solo...
Anonimas
5676
tai cia kitokia meile sunui, nei meile vyrui juk . ;]
Anonimas
5676
Edgarai, tai kaip nebuvo trio, jei esi tu? :d tas trecias jau ir buvo tavo tetis/mama :)
Anonimas
5676
kodel? mano diedukai ramiai ismylejo vienas kita iki mirties, nei solo nei trio, nei choro nebuvo
Anonimas
5676
ir ka cia demotyvuoja? mylet?
Anonimas
5676
solo arba trio :D tada beviltiskas dalykas MEILE :D
Vaikinas
5676
Patiko. ;))
|

