Meilė - Argi galima pykti?

2010.12.06 Caprio
  • 930
58
meile,gyvenimas,masinos,laukas,sniegas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5040    
..."kad man patiktų pamatyt žmogaus reakciją kai perskaitytų pvz. MLIU TVE :D"

Genius-meme.jpg
Emma11956 5040    
Aš tai asmeniškai nuo savo mašinos nuvalyčiau tas raides. Visu pirma dėl to, kad jokiam debilui neleisčiau ant savo mašinos rašinėt (ir man px kas ten būtų parašyta), o visų antra dėl to, kad man patiktų pamatyt žmogaus reakciją kai perskaitytų pvz. MLIU TVE :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
As- nes visi galvoja, kad tik vaikinas zeminasi merginai .
Sylon 5469    
tiesiog grazu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
ooo!:)
patinka!:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#37 :D
mira96 5676    
kaip fainei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
uj... kad taip darytu kiekvienas toks isimylejelis xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
O kodel berniukas ?? O gal mergina cia vaikinui uzrase .. kodel iskart berniukas?
Plastilinas 5680    
ne su klaidom parasyta. Kas nemoketu parasyti "tave"? kazkas tycia is E padare B nesimato?
Iliuzija1 5680    
Faina :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
atsgauk tu balvone kokie dar ibrezimai,tau gali likt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#18. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#43 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Reikejo ismyzt ant sniego
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
''B''eveik gražu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Nu cia tai papezejai kad nuo piesimo liktu ibrezimai:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
pz kai zvengciau jei db nuo to piesimo ant masinu liktu ibrezimai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
man ir atrodo kad ten B o ne E :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Myliu tavb :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
grazhuuu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Už tokius niekučius merginos ir duoda. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
krc neverta zet...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
gers...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
visiskas gaidys...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Gief meh BSOE!
Nuotraukos nėra
mencija 5683    
Spameri, gerai, kad ne tau leidžia spręst, kam gyvent, o ką žudyt :D Tokie dalykai tikrai niekam nepakenkia.
Nuotraukos nėra
Tauragiskis 5683    
su klaidom parasyta fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
#29 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
*birkutes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
o pas mane mieste tik birutes ant automobiliu paisho.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
#18 MLDC ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
#18 uzskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
#18 :D
Nuotraukos nėra
meshkute 5683    
o man grazu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
#18 ne cia tai geras :D
Spameris 5683    
Nemiela, pasigailėtina, tokius tik žudyt.
Nuotraukos nėra
smage 5683    
#18 :D nuzude
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
paskelbė vienas žmogus per 15min.lt ir dbr pasipils demotyvacijos ta tema ir su ta foto ;D
povilasq 5683    
laiškas ant sniego iš geltonų raidžių...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
O kazkas tikrai norejo pasidulkint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
ir dabar visi aikčioja ir dvėsta iš to mielumo:D dieveee
gretagreat28 5683    
Grazu :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
#9 Buvo vasara kazkas prie mano namo taip padare :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
Mania cia ane ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
Orginalu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
#9 tau turbūt reiktu pirma dar sniegą nukast, kad pamatytum tą žole :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
aisku kad galima jei stipriai prisidirbo, kai saves negerbi tai ir padeda tokie dalykai:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
o ko ce pykti? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
AAAaaaaaww <3~~ BUciau jau geriau ant zodels su benzu islaistes ir padeges tas raides :) p.s gera ideja :)
(50-58)
Grįžti į viršų