Meilė - nugali drovumą

2010.10.26 Nuostabybis
  • 261
72
Meilė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Jai cia rimttai tai nu nx /:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
viskas cia nrml tiesiog nukopino ir atrodo kad fake :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
nesamone. laikas 1 zinutes ir paskutines ir tarpinis nu ka zn.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
#68 tu ka kausas? 23:22:25 o paskutine 23:29:53
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
paskutinė eilutė išsiusta ankščiau nei buvusi prieš ją ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
atvaziuociau pas ja:D
Nuotraukos nėra
Milk.buckeT 5683    
Labai prastai sufakeinta paskutine eilute. Galejo bent srifta ta pati pasirinkt kai pats rase :)
Nuotraukos nėra
Milk.buckeT 5683    
Labai prastai sufakeinta paskutine eilute. Galejo bent srifta ta pati pasirinkt kai pats rase :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
nu nx ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
:D
kamilute 5706    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
viskas čia gerai, tas pats serz nukopijavo tą pokalbį ir jį kažkur kitur įdėjo 23,31, o pats pokalbis vyko nuo 23,12
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
pirma zinute 23:31 antra zinute 23:12 ? fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
uzhas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Į pirmos žinutės laiką pažiūrėkit, paskuj į antros... : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
pzzzz ;D vlipla mergytė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
an kiek barabanas turi uzsisukt kad taip pasakyt..
Persikas 5717    
kaip visada..komentarai geresni už demotyvacija ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
žudikas !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
joo... nenormaliai... kas per demotyvacija?;D na žodžiu nepatinka;D nei merginos požiūris,nei šeip... na,bet gal meilė ir nugali drovumą;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
per word'a parasyta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
HAAAAAAHAHAHAHAH
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Vėjai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
prajuokino :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
zn jos skaip xD
swap 5718    
paliubomu fake :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
nu jo, jo.... neblogai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#36 o man gaila paneles,kuri tiek protelio mazai teturi kad kazkokiam nevykeliui ciulpia ir leidzia kist i sikna xD ir graudu ir ziauriai juokinga...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
game over.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
truputi slykstu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
;OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Rocknroll 5719    
36# Cha cha man atrodo kad tu ir busi toji Raminta xD
Rocknroll 5719    
36# Cha cha man atrodo kad tu ir busi toji Raminta xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Man gaila to kompleksuoto mažvaikio, kuris paviešino tokį chat'ą. Normalūs žmonės supranta, kad tai tik dviejų žmonių reikalas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#34 taikliai pastebėta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Bet parasyta kai per notepada xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
viskas su laiku norm... cia tipo tas baxuras jau kitame ciate copy paste idejo kaip je susirasinejo :P
acme 5719    
#30 Nu :D
erikaslt 5719    
kaaaaaaaai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
kad cia tas laikas nesamoningas :D
gretagreat28 5719    
(rofl)
tai stai kas ta meile :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Susirašinėji tokiom temom, o po to aplankai puslapį "demotyvacija.lt" ir randi savo chat'ą... Žiauru...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
wtf kaip cia tas laikas eina 23:31:24 poto jau 23.12.17 ir dideja iki 23:29:53? ar cia kita diena ? :D o siaip esu ir geresniu bajeriu girdejas pvz... "seksas yra kai vyro penis patenka i moters varpa" ;D ir siaip visokiu nesamoniu tam virtualiame pasaulyje yra :D
Rocknroll 5719    
25# Pritariu...
Faustino 5719    
Fak nx :D be zodziu...
Nuotraukos nėra
Jeginis 5719    
#21 Nu ir kas, kad viesina? Logiskai pagalvok, jei man taip mergina rasytu, tai tikrai visiskai pakeisciau apie ja nuomone i blogaja puse.. O tokie pasakymai, kad neviesinti, tai jau nuvalkiotas dalykas, siame amziuje, viskas yra viesinama ir nieko cia blogo nebera, pasijuoki tam tikra akimirka ir viskas.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
:D :D trolling like a hurricane \m/
(50-72)
Grįžti į viršų