Meilė - Jai nusispjaut kas tu ir kurioje pusėje esi

2010.07.28 jar69
  • 105
27
meile,santykiai,romantika







Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
aww...kaip miela
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#23 kaip pas tave ir dar puse milijardo zmoniu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
meilė - jai nusispjaut kad tu r'a'b'a'r'b'a'r'a's
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
ta mergaitė tai neatrodo labai jau tokia 'in love' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Pas baxura batai ir kelnes kaip pas mane. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#11 Pyktis ir kiti jausmai taip pat chemine reakcija,tai ka, apsimest, kad nieko nejauciam?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
baikit sedet prie pc, susiraskit sau pana kuri jus megtu tokius kokius esat prabendraukit ilgai ir tik tada teikit, kad meiles nera. nes tikrai cia su savo pasakymais atrodot apgailetinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#19 as ir neleidziu isreiskiau savo nuomone o ka apie esu draugaves kaip sakot jus mylejes mergina kuri mane tai pat pradraugavom 2 su puse metu ir issiskyrem ir ji daznai man prikaisiodavo kodel nesakai kad mane myli as sakydavau o kam sakyt jei as ja netikiu. o kad jus tikit netikit ne mano reikalas kiekvienas zmogus savaip supranta pasauli ir visa kita jame.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
na ir vargsiuku meiles nemaciusiu cia prisirinke,net gaila jusu :D nereikia cia tu savo juodu minciu leist ppl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#12 gerai čia tu ;D
#11 del meilės ta cheminė reakcija ir vyksta, nusivyles degradate.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Super :))) Gal dėl to, kad čia matau Mus :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Damn.. as su savo mergina pan atrodom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#11 #13 #15 Va bendraminčiai mano
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#11 visiska tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
meile=nesamone.
Sun 5813    
Ouw gash norėčiau atsidurt vietoj tos panos ;D tas bachuras visai neblogas ^~^
Apsiverkit 5813    
Meile - chemine reakcija ir nieko daugiau, sumauti romantikai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
kiki17 tu juk pati žinai kad tokia esi ir ne tik tu, pussia demotyvacija.lt lankytoju jau apie tave nuomonę susidarė ;] mažwaikė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#4 debilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#7 wow, einu paverkti, gal kas pamils :( :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Grazus paveikslelis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#4 nesi patyres,tai ir sneki taip. bet kokiu atveju,meile turi daugybe apibrezimu ir kiekvienas ja apibrezia savaip,todel tai nera kazkoks visiem bendras apibudinimas ir butent del to negali teigt,kad jos nera vien del to,kad jos nera tavo gyvenime
cucu 5813    
koks grazus paveikslelis ;3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Meilė seilė :D tokių dalykų kaip meilė nėra, tai per daug išpūstas dalykas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
jo, paveiksliukas tikrai nerealus.
varna 5813    
very nice pic :)
Milana 5813    
Labai taisinga. ;}
Grįžti į viršų