#3 Tai gal pas tave klasėj ir yra kažkokių atsilikusių, kurie turi laiko paišsidirbinėt ir dar tokiais nesamoningais būdais...Aš irgi niekad real life nemačiau nieko taip darant :P
Mėgstamiausia veikla - nuobodžios pamokos metu
Anonimas
5196
Anonimas
5199
Thats called dirty sanchez
Geras_Iksas
5211
#4 ! :D
Anonimas
5211
Tiesiog ne visi internatuose mokėsi, kur atsilikę vaikai pieštukus nežinia kodėl dėjosi ant veido.
Anonimas
5211
ka jūs snargliai penktokai galejot matyt, auganti noliferiu karta, esat girdeja apie spjaudyklę padaryta iš tušinuko kuria spjaudoma sukramtytu popieriumi? Ne? No shit!
Anonimas
5211
#1 reiskias tu nolifer, kad niekada nesi dares ir nemates, neislendi tu niekur. forever alone
cherryberry
5211
#1 same
Anonimas
5211
Nesu gyvenime taip daręs ir matęs ką nors taip darant.
|

