Medis - Jis tau suteikia gyvybę. Tu jam - mirtį.

2010.06.24 Jebus
  • 89
25
medis,gamta,aplinkosauga,tarsa,zaluma,miskas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5277    
gražūs medis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5277    
tai geras medis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Ne
Jebus 5837    
Ir kaip, pavyko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
#20 tai va kad tikra demotyvacija turi priverst susimastyt o ne sypsena kelt :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#16 sutinku, demotivacija nebutinai turi but juokinga ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#9 gal anyksciu silelio neskaites?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Na jo patys pagalvokit nebūtų gamintoju(medžiu )nebūtų deguonies taigi nebūtų ir mūsų,o mes šiais laikais vis kertam ir kertam miškus kitaip sakant patys nesuprasdami dedame sau ant kaklo kilpa ir stovime ant plonutės šakelės nežinai kiek ji dar išlaikys .
vikangel 5840    
Žiauri realybė..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
va cia tai nors demo. Kitu puse cia sumestu tai primena humoro portala etc.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Anx: nebuvau, bet aš turėjau omenyje ne apie kokį nors miestelį, miestą, šalį išskirtinai, o apskritai, ką mums medis teikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Jeigu medis nebus nukirstas, kada jis yra subrendes- jis supus, tai gi, patys darykite isvada, apie ju kirtima :D p.s. butu neblogai, kad uz viena nukirsta butu pasodinamas kitas ar net du :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
ne, ne zmogus;D gyvunas;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Ne, dėka žmonių ir gyvūnų, kurie kvėpavimo proceso metu išskiria medžių gyvybei reikalingas medžiagas, medžiai išties egzistuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
nusisnekejai... ar zmogus medi sukure>???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Lol, medžių išvis nebūtų, jei nebūtų gyvūnų ir žmonių, kurie juos naikina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
#6 Tu gal anykščiuose nebuvai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Viliau: medis sugeria visas išmetamas dujas ir ne tik, visą blogą orą geria į save ir taip leidžia mums kvėpuoti grynu oru, todėl jis teikia mums gyvybę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Ne iš medžio juk gimstame, tai kaip suprasti,jog jis suteikia man gyvybę?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
vaisai kaip anyksciu silelis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Tiesa.
Nuotraukos nėra
Zaraza 5842    
baisus vaikinai/ merginos kersinkit gamtai - iskirskit miska :D
Nuotraukos nėra
cigo 5842    
gera demo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Gyvenimo ironija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
tiesa ;)
Grįžti į viršų