gražūs medis
Medis - Jis tau suteikia gyvybę. Tu jam - mirtį.
Anonimas
5277
Anonimas
5277
tai geras medis
Anonimas
5725
Ne
Anonimas
5837
#20 tai va kad tikra demotyvacija turi priverst susimastyt o ne sypsena kelt :P
Anonimas
5839
#16 sutinku, demotivacija nebutinai turi but juokinga ;)
Anonimas
5839
#9 gal anyksciu silelio neskaites?
Anonimas
5840
Na jo patys pagalvokit nebūtų gamintoju(medžiu )nebūtų deguonies taigi nebūtų ir mūsų,o mes šiais laikais vis kertam ir kertam miškus kitaip sakant patys nesuprasdami dedame sau ant kaklo kilpa ir stovime ant plonutės šakelės nežinai kiek ji dar išlaikys .
vikangel
5840
Žiauri realybė..
Anonimas
5840
va cia tai nors demo. Kitu puse cia sumestu tai primena humoro portala etc.
Anonimas
5840
Anx: nebuvau, bet aš turėjau omenyje ne apie kokį nors miestelį, miestą, šalį išskirtinai, o apskritai, ką mums medis teikia.
Anonimas
5841
Jeigu medis nebus nukirstas, kada jis yra subrendes- jis supus, tai gi, patys darykite isvada, apie ju kirtima :D p.s. butu neblogai, kad uz viena nukirsta butu pasodinamas kitas ar net du :)
Anonimas
5841
ne, ne zmogus;D gyvunas;D
Anonimas
5841
Ne, dėka žmonių ir gyvūnų, kurie kvėpavimo proceso metu išskiria medžių gyvybei reikalingas medžiagas, medžiai išties egzistuoja.
Anonimas
5841
nusisnekejai... ar zmogus medi sukure>???
Anonimas
5841
Lol, medžių išvis nebūtų, jei nebūtų gyvūnų ir žmonių, kurie juos naikina.
Anonimas
5841
#6 Tu gal anykščiuose nebuvai?
Anonimas
5841
Viliau: medis sugeria visas išmetamas dujas ir ne tik, visą blogą orą geria į save ir taip leidžia mums kvėpuoti grynu oru, todėl jis teikia mums gyvybę.
Anonimas
5842
Ne iš medžio juk gimstame, tai kaip suprasti,jog jis suteikia man gyvybę?
Anonimas
5842
vaisai kaip anyksciu silelis :)
Anonimas
5842
Tiesa.
Zaraza
5842
baisus vaikinai/ merginos kersinkit gamtai - iskirskit miska :D
cigo
5842
gera demo!
Anonimas
5842
Gyvenimo ironija :D
Anonimas
5842
tiesa ;)
|

