gražūs medis
Medis - Jis tau suteikia gyvybę. Tu jam - mirtį.
Anonimas
5280
Anonimas
5280
tai geras medis
Anonimas
5729
Ne
Anonimas
5840
#20 tai va kad tikra demotyvacija turi priverst susimastyt o ne sypsena kelt :P
Anonimas
5842
#16 sutinku, demotivacija nebutinai turi but juokinga ;)
Anonimas
5843
#9 gal anyksciu silelio neskaites?
Anonimas
5843
Na jo patys pagalvokit nebūtų gamintoju(medžiu )nebūtų deguonies taigi nebūtų ir mūsų,o mes šiais laikais vis kertam ir kertam miškus kitaip sakant patys nesuprasdami dedame sau ant kaklo kilpa ir stovime ant plonutės šakelės nežinai kiek ji dar išlaikys .
vikangel
5844
Žiauri realybė..
Anonimas
5844
va cia tai nors demo. Kitu puse cia sumestu tai primena humoro portala etc.
Anonimas
5844
Anx: nebuvau, bet aš turėjau omenyje ne apie kokį nors miestelį, miestą, šalį išskirtinai, o apskritai, ką mums medis teikia.
Anonimas
5844
Jeigu medis nebus nukirstas, kada jis yra subrendes- jis supus, tai gi, patys darykite isvada, apie ju kirtima :D p.s. butu neblogai, kad uz viena nukirsta butu pasodinamas kitas ar net du :)
Anonimas
5844
ne, ne zmogus;D gyvunas;D
Anonimas
5845
Ne, dėka žmonių ir gyvūnų, kurie kvėpavimo proceso metu išskiria medžių gyvybei reikalingas medžiagas, medžiai išties egzistuoja.
Anonimas
5845
nusisnekejai... ar zmogus medi sukure>???
Anonimas
5845
Lol, medžių išvis nebūtų, jei nebūtų gyvūnų ir žmonių, kurie juos naikina.
Anonimas
5845
#6 Tu gal anykščiuose nebuvai?
Anonimas
5845
Viliau: medis sugeria visas išmetamas dujas ir ne tik, visą blogą orą geria į save ir taip leidžia mums kvėpuoti grynu oru, todėl jis teikia mums gyvybę.
Anonimas
5845
Ne iš medžio juk gimstame, tai kaip suprasti,jog jis suteikia man gyvybę?
Anonimas
5845
vaisai kaip anyksciu silelis :)
Anonimas
5845
Tiesa.
Zaraza
5845
baisus vaikinai/ merginos kersinkit gamtai - iskirskit miska :D
cigo
5845
gera demo!
Anonimas
5845
Gyvenimo ironija :D
Anonimas
5845
tiesa ;)
|

