McDonald's - ir Afrikoj McDonald's...

2010.03.16 ma2s
  • 215
16
McDonald's







Nuotraukos nėra
Anonimas 5345    
Fotoshopas ir Afrikoi Fotoshopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Dinozauru dar yra?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Nerealiai atrodo :D Net krūptelėjau ;PP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
tokia....didoka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
#10 Pavarei :D
chzarija 5885    
10 - svarbu mintis o ne fotosopas ar nefotosopas
sch 5886    
gerai butu jai afrikoi mcdonaldu pastatytu :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Nežinau ar čia photoshopas ar ne, bet toki per photoshop gan nesunkiai galima padaryt ;;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
gera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
užskaitau. :D
giedriuxxx 5943    
koks "remas" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
aš dar dabar neatsigaunu, visą naktį nemiegojau...
ma2s 5943    
man net sokas istikes buvo kai suzinojau tiesa :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
#1 Dėkui, kad pasakei. Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad šita žirafa galėtų būti netikra.
ma2s 5944    
fotosopo cia nei kvapo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
Grynas photoshop'as :D,bet gerai sugalvota...
Grįžti į viršų