#10 Aštuntas komentaras kaip tik tau, balvone
Maximos pardavėjos - Smagu dirbti pigiau!
Anonimas
5121
Anonimas
5532
na, tik nereikia verkti, kad va, čia maximoj aria kasininkės po 12 valandų ir jau šakės, užjauskim jas žiauriai. Visų pirma jų ten niekas nelaiko. O visų antra, tai mano draugas kartais dirba ir po 13 ar 14 valandų (ne maximoj) ir ką.
Anonimas
5540
I'm not a girl...
Anonimas
5540
kas nedirbo maximoj kasininke-geriau patilekit...
Anonimas
5541
tikrai jausminga labai
Anonimas
5541
#3 tikriausiai demotyvacija yra ta, kurioje jausmų yra daugiau nei reikia.
CRONUS
5541
#3 Išsikratyk vorus iš kaušo. Kuo puikiausiai demotyvuoja dirbt Maxima kasininke
Anonimas
5541
#3 o tai kas čia yra jei ne demotyvacija?
Anonimas
5541
#2 tokiu demotyvaciju paaiskinti neimanoma, nes jos ne demotyvacijos.
Anonimas
5541
galit kasnors paaiskint sia demotivacija?;D
Deivis2011
5541
lol
|

