Matematika - Ar ir jums taip?

2011.03.20 vaflis
  • 697
94
matematika,pamoka,statistika,mastyti







Nuotraukos nėra
Anonimas 4997    
Rožinė.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5130    
grioviakasiai jus:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
Visada galvoju - "Kas per šūdas ir nafik man to reikia?"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
Visada galvoju - "Kas per šūdas, ir nafik man to reikia???" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
vos nevisada galvoju kur as tai naudosiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
Visada Galvoju, kadaa pasibaigs pamoka, bet per kontrus ta pamoka greita baigias ir amžiais nespėji pabaigt.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
99% kad kada pasibaigss pomoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
#84 man ir
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#83 arba vektorius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
man taip per lietuviu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#81 O, pavyzdžiui , kur panaudot rodiklines funkcijas? Kokią paprastą paskirti jos turi? :D Tikrai nemanau, kad keikvienam žmogui to prireiks gyvenime.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
ce nėra dar vieno varianto as per pamokas matau klasiokes papus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
ka mokykloj mokina, tai visko gyvenime ir prireiks. Anksciau ar veliau. Kada nors tai suvoksit ;)
Piggytwo 5572    
meelyyynaaaa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
destr11 debilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
sita diagrama puikiai tinka vaikam iki 12kl. kol dar nezino ko nori is gyvenimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
stobal
Nuotraukos nėra
destr11 5574    
#69 jei sarkazmas tai gerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
raudona ir melyna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
to mėlyno nereikia iš viso :D o šiaip tai grynai mano mintys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Mano dažniausias klausimas matematikos pamakoje yra: KODĖL? Maždaug: kodėl taip reikia daryti, pagal ką? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
as 50% kada as tj naudosiu 30% kas per sudas 20% kada pasibaigs pamoka ir 0% kjp idomu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Jus nusisnekat yra ziauriai daug profesiju kurioms visiskai nereikia matkes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Jai valytojiu dirbsi tikrai nenaudosi :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#68 Žmogau, čia sarkazmas buvo :) Jis norėjo pasakyti, kad viso šito šūdo kurį mums kemša neprireiks gyvenime.
Nuotraukos nėra
destr11 5575    
#25 pats speju mokslu ziurke esi. nesant dezes reikes apskaciuot kampus ? :D krv smaikstuolis, paemi deze i rankas nunesi i reikiama vieta, padedi, eini ir vel tapati padarai. kur cia kampus skaiciuot ? speju koks mokslu noliferis esi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Cha cha, PRITARIU :D ŠŪDAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Ne, man netaip, man įdomu spręsti uždavinius:) nematau nieko sunkaus, na tik nebent su geometrija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
to mėlyno gali nebūt visai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
fizikoi tikrai daugiau logikos reikia mokykliniam lygi, uztenka atsiverst egzaminus ir tai pamatysi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#62 Na man fizika kartais lengviau, nei matematika.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
anglu, informatika, matematika - matyt geriausios pamokos : )))
kzkas kalbejo apie logika, kur kur, bet fizikoj logikos dauuuug daugiau - lyginant su matematika:]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#60 taikliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Mokslas tai sviesa, jei ne - vos tik sviesa ir i darba :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Why thank you Captain Obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#57 OMG! tu ziauriai kietas
prodigy 5575    
man tai dazniausia per lengva buna todel ir laukiu kada baigsis pamoka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#53 mldc;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Žinoma, kad įdomu. Svarbiausia, kad ji lavina logiką.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
mėlyno ten iš vis turi nebūt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Akivaizdu, kad demotyvatorius tą patį galvoja ir per lietuvių pamokas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Man tai 99procentai raudona
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
iesa. :D Trigonometrija yra pati didžiausia nesąmonė iš visų galimų.
Nuotraukos nėra
emulssija 5576    
Aš galvoju.Kada pasibaigs pamoka? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#41 aš irgi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
dazniausiai tai : WTF???? (atsisukus i klases drauga uz nugaros) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
deja, bet demotyvacija.lt lankosi pagrinde nevykėliai ir atsilikėliai, kaip matau..
AlusDraugas 5576    
Man atrodo kad "Kada as tai naudosiu gyvenime" daugiausiai procentu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
rozine <3
(50-94)
Grįžti į viršų