geras :D
Matematika - kiekvienas ją supranta savaip
Anonimas
5748
Anonimas
5787
axujėna :D
Anonimas
5789
bet šiaip tai protingas. ;D
Anonimas
5795
Nusipirk gyvenimą, gal tada rasi ką veikt be svetimų minčių vertimo į kitas kalbas
kamile
5808
Anonimas
5836
nu ir pasakyk kad neteisingai kad mandras ;D
Anonimas
5854
va cia tai logika:)
Anonimas
5877
Čia labiau tinka - kiekvienas matematiką nesupranta savaip.
AGNeeee
5877
pz :D
Anonimas
5882
neblogai, neblogai :)
lliinnuuttee
5898
nu čia tai geras :D
Anonimas
5907
:D
Anonimas
5915
Ryt kaip tik testą iš to rašau ;D
Anonimas
5923
pz, nerelei :D
J0keris
5926
looool
Zhaniukas
5927
geeeeeeeeras :D
Anonimas
5928
nu tai aisku six = 6 :)) o ka :D
Anonimas
5928
as taip sugalvociau parasyt:D
LookAtMe
5929
xD
Anonimas
5929
lol
cloudmaker
5930
Eina sau, pirma taip prajuokinusi... :D
silkute
5930
????
Anonimas
5930
Kubiliau grazink pensijas!
Anonimas
5930
nu jo i tema kas apsimetineja manim :D
Anonimas
5930
megstu valgyt cipsus
Anonimas
5931
turbut bukaprote as net taip nebuciau sugalvojus :D labai patiko man :D
Anonimas
5931
logiska :D
|

