Matematika - Myliu matematiką!

2010.03.21 zigzagas
  • 188
23
matematika,mokytoja







Nuotraukos nėra
Anonimas 3458    
Tai cia bjaurybe. Nei grazaus veido, nei figuros. Turbut ir pacios matematikos nekazka išmokys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
jei tokiam pavidale, taipppp :))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
jei vienas klasei,viena mokytoja,klase uzrakinta,tai kodel matematikos nemylet? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Kai gaidiskai su photoshop daryta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
#17 Kaip reijkia ismokint 30 nenaudeliu ir wiena sper tapati 20 metu tai ne tik psichikos problemu gali igaut ;D
Nuotraukos nėra
Prancuzasgnk 5889    
ooooooo
devinu matematika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
man tai nepavyko pamilt matematikos nes visos mokytojos budavo arba vidutinio arba senyvo amziaus ir kai kurios mokytojos kartais su psichika problemu turi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
mano mokytoja ne jauna, grazi pana, nemyliu matematikos
chzarija 5891    
mkytoja pakeiti ir nebemyli vel
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
dabar myliu matematika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
MYLIU~!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
Kad gi iš veido jinai ne super :). Bet figūra nebloga (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
myliu matematikE va ta virsuj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
MYLIU MATEMATIKA. :D
zigzagas 5942    
Denied access :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
e rimtas, duok linka ar pavadinima i sita grozi! :/
giedriuxxx 5943    
mmmm matematika :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
#4 Iš tavo mokyklos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
#3 hmm prajuokinai labiau negu sita foto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
is kokios pornuchos sita mokytoja? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
mano mokytoja irgi panasi buvo.... tik daug mazesne, keturgubai storesne ir su bato padu vietoj snukio...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
o jezau. man visad butu po dvi pamokas :D
Mantas4 5945    
Čia jos vardas? Tada aš irgi. :)
Grįžti į viršų