Mano vaikystės - kompanionai

2015.01.26 geraz
  • 17
3
filmukai






Nuotraukos nėra
Anonimas 4164    
kažkas ne daugiabutyje gyveno, tai ir kabelinės neturėjo. Užtat turėjo lauką, futbolą, kašį, slepynes, karą ir kt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4165    
matau ne visi kabeline turėjo :D ir ne visi matė kanalus kur visa diena rodė filmukus
Nuotraukos nėra
Anonimas 4166    
nepysk tu man proto. Lietuvoje nerodo He-Man and the masters of the universe. Ir dari kurių kitų.
Grįžti į viršų