kur sniperis ?
Mano vaikystės - Call of Duty
Spartasaurus
5331
Anonimas
5332
as tai lentutes pagaliukus, vini ir plaktuka naudodavau, dar is kelmu kazkokkiu tipo sleptuve pasidarydavau. paskui atradau tuos plastmasinius pistoletus su tais sratukais. paskui atsirado sratuku deficitas, ir atradau pc.. tada 10metu savo gyvenimo nepamenu, o dabar paintballo noriu hehe. ???? U MAD
Anonimas
5334
@[283565399862:0]
Anonimas
5336
Akmuo buvo granata, kai paleisdavau, tai nuimdavau iskart
YouAreBUSTED
5338
#8 kaip ir nera dabar geru minciu ;D
zvp
5339
#7 Na, bet šiaip ar taip, peržiūrėjau Tavo demotyvacijos ir galėčiau pasakyti, kad, mano manymu, turėtum labiau pasistengt ;)
YouAreBUSTED
5339
amm sorry nezinojau, tai tada kai kurie adminai svaigsta. ;D
zvp
5339
#3 Jau atsibodo kartotis, tačiau eilinį kartą sakau - moderatoriai netvirtina demotyvacijų. Tai admino pareiga.
YouAreBUSTED
5339
manau bent viena mano sukurtu galetu buti patvirtinta. :)
Anonimas
5339
#3 pritariu
YouAreBUSTED
5339
kai kurie moderatoriai patvirtina tokias nesamones, kartais atrodo, kai sukuri turetu buti ir patvirtinta. ;D
Taute
5339
#1 kodėl? Gal ir būtų :)
YouAreBUSTED
5339
kaip tik sita paveiksliuka buvau rades, zadejau daryt. Bet aisku mano nebutu patvirtine. :))
|

