Mano pralaimėjimas - Nereiškia, kad aš negalėjau laimėti.

2010.04.22 Sania
  • 288
20
Mano pralaimėjimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
#1 apie koki vinca cia kalba eina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
sitas tai motyvuoja o ne demotyvuoja :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
senia.. uzaug bl del 1 demotyvacijos ivertinimo nemirsi...
Nuotraukos nėra
cigo 5909    
sania, debilas ir visu visas demotyvacijas is eiles reitinguojas 1 taskui pyktibyshkai.ban jam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
blet sania vaikas tu :D
chzarija 5910    
va is kito kompo ivertinau 5, t.y. 5+1:2=3
PATENKINTAS DABAR ????????????????????????????????????
Sania 5910    
Ane?
ToTo 5910    
Tokiais siuntinejimais tik savo isprusima parodai :) ...
Sania 5910    
eik nx ok? one nenaudoju netoks kaip tu
ToTo 5910    
Sania, slepkis tu ;) demotyvacijas kelia vien del ivertinimu, sedi cia kiaura diena ir seka kas keliais balais ivertino :) greitai gal pradesi dar 5 y 5 rasyneti kitiem sio puslapio nariam (kaip onei) ? :D
Sania 5910    
Blt tu durna(s)????????? Klausiu ar del to 1 yvertinai?
chzarija 5910    
kaip kas moka taip tas isreiskia savo mintis
Sania 5910    
as klausiu al del to yvertinai mano demotyvacija 1? kad paprasiau zmogaus nesireiksti su savo durnom mintim, nebent tegul paraso kazka protingo
chzarija 5910    
manau kad negalima drausti kazkam rasyti ar nerasyti, tam ir yra komentarai, kad visi juose pasireikstu. sorry :)
Sania 5910    
Del to yvertinai 1 ? :/
chzarija 5910    
tavo leidimo deja nereikia komentarams
Sania 5910    
Vyncai prasyciau taves cia nekomentuoti.
Heretic 5912    
:) tai gerai , nes man jau siurpas ima ...
Sania 5912    
Vincas čia tikrai neprieko. Čia paslėpta gilesnė mintis,susikaupk ir pamastyk.
Heretic 5912    
Vel apie vynca ? :D . Kurva man dabar visi demotyvatoriai su Vyncu asocijuojasi! :/
Grįžti į viršų