Mano kaimynai - kiekvieną sekmadienį eina į bažnyčią. Tik niekaip nesuprantu kodėl.

2011.05.22 fluptidusas
  • 279
8
kaimynai,keiktis,eiti,baznycia,nesuprasti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5263    
nelaiminga kurva , nu cia kas per zakonas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
xD
Victushka 5510    
#3 Pats tu lievas. xD
Teenagor 5511    
aš irgi.
Ex02r 5511    
iks dė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
lieva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
geeeeruuuuuulis :D
XII 5511    
geras sitas :D
Grįžti į viršų