www.reactionface.info/sites/default/files/images/1314194350658.gif
Mano Ašaros - Turi 1000 priežasčių riedėti.
Geras_Iksas
5104
d3du
5252
Koks grazus :)
Anonimas
5253
they see me rollin... XD
Anonimas
5253
#3 Daugiau verk - mažiau myši.
Anonimas
5253
pagalve ant kojos uzsimete...
Anonimas
5253
Bet mano burna turi 1001 priežastį šypsotis...
Spameris
5253
Net 10 neišvardytum, garantuoju.
Anonimas
5253
#1 nereik nei vardint suaugsi suprasi
Anonimas
5253
susiimk neverk geriau daryk kad ju nebutu
Anonimas
5253
Pavardink... Pažiūrėsime.
|

