Man patinka katinai, nes... - ... labai skaniai juos moku pagaminti

2010.05.04 partizanas
  • 19
42
patinka,katinai,gaminti,maistas,mesmale,skaniai,pagaminti,gaminti,moku







Nuotraukos nėra
Anonimas 5091    
#41 Iš kur žinai??? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
bet kad katinu mesa dvokia :))
Anakonda 5703    
Kaip žiauru...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Bet kebabus tai vistiek valgom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Kaip žiauriai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
tragiška...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Dabar visi balsuojam, kad jis mažiau balsų turėtų 9 na spaudžam tą, su nykščiu į apačią) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
šalint tokį reik, baisu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
slykstu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
nesupratau demotyvacijos, nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Kebabai!!!! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
#24 neverk... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
nekenciu vegetaru reklamu...
evelina 5862    
slykstu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
šlykštu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Savo faršas - gal pigiau ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Fuu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
SLYKSTYNES!!!!!!!!!KAIP JUS GALIT VIEN PAGALVOT APIE TOKIU DEMOTYVACIJU KELIMA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
jau su tokiom nesąmonėm pradeda demotyvuoti užeiti į šitą puslapį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
kazkoks š
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
kebabas in the making :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Fu! Fu! Fu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Čia jus buvot žiaurūs....Vargšas katinėlis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
kebabine matyt atsidares turi :)
Katia 5895    
Mynde kiaule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
demotyvuoja tame, kad kai kurie gali juos valgyti ir taip pat sakyti, kda patinka :)
chzarija 5895    
nesamone
DeZaVu 5895    
Na, ir kur cia demotyvacija..?
Pradedam nusivaziuoti.
cloudmaker 5895    
nesąmonė... gaila tokių patvirtinimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
vyncas gaidys ! na na na-na
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
#3 Kaip smagu :D 1 protingas ir trys debilai :) Atsilupusiam gerokai reikia būti, kad nesuprast sarkazmo mano poste
Auxe 5896    
nesamone. ;)
fucks 5896    
nelb kazkaip dailu cia....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
vyncas čiulpia pautus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
man patinka kebabai, kol gyvi irgi :D
svajus 5896    
#2 Ne cia relybe zinok ne photoshopas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
aš manau, kad tik pokštavo žmogus :)
Melly. 5896    
#3 Pritariu visapusiškai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
#2 Tokiu daunu kaip tu tai dar ir paieskot reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
Fotošopas!
Nuotraukos nėra
mauzerys 5896    
aww ;D
Grįžti į viršų