Man patinka katinai, nes... - ... labai skaniai juos moku pagaminti

2010.05.04 partizanas
  • 19
42
patinka,katinai,gaminti,maistas,mesmale,skaniai,pagaminti,gaminti,moku







Nuotraukos nėra
Anonimas 5089    
#41 Iš kur žinai??? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5187    
bet kad katinu mesa dvokia :))
Anakonda 5700    
Kaip žiauru...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Bet kebabus tai vistiek valgom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Kaip žiauriai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
tragiška...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Dabar visi balsuojam, kad jis mažiau balsų turėtų 9 na spaudžam tą, su nykščiu į apačią) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
šalint tokį reik, baisu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
slykstu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
nesupratau demotyvacijos, nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Kebabai!!!! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
#24 neverk... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
nekenciu vegetaru reklamu...
evelina 5860    
slykstu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
šlykštu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Savo faršas - gal pigiau ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Fuu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
SLYKSTYNES!!!!!!!!!KAIP JUS GALIT VIEN PAGALVOT APIE TOKIU DEMOTYVACIJU KELIMA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
jau su tokiom nesąmonėm pradeda demotyvuoti užeiti į šitą puslapį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
kazkoks š
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
kebabas in the making :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Fu! Fu! Fu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Čia jus buvot žiaurūs....Vargšas katinėlis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
kebabine matyt atsidares turi :)
Katia 5892    
Mynde kiaule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
demotyvuoja tame, kad kai kurie gali juos valgyti ir taip pat sakyti, kda patinka :)
chzarija 5892    
nesamone
DeZaVu 5893    
Na, ir kur cia demotyvacija..?
Pradedam nusivaziuoti.
cloudmaker 5893    
nesąmonė... gaila tokių patvirtinimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
vyncas gaidys ! na na na-na
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
#3 Kaip smagu :D 1 protingas ir trys debilai :) Atsilupusiam gerokai reikia būti, kad nesuprast sarkazmo mano poste
Auxe 5893    
nesamone. ;)
fucks 5893    
nelb kazkaip dailu cia....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
vyncas čiulpia pautus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
man patinka kebabai, kol gyvi irgi :D
svajus 5893    
#2 Ne cia relybe zinok ne photoshopas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
aš manau, kad tik pokštavo žmogus :)
Melly. 5893    
#3 Pritariu visapusiškai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
#2 Tokiu daunu kaip tu tai dar ir paieskot reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Fotošopas!
Nuotraukos nėra
mauzerys 5893    
aww ;D
Grįžti į viršų