"Man atrodo, kad elgiuosi teisingai... - ... o vėliau vertins Dievas."

2011.05.22 MeMyselfandI
  • 48
9
sautuvas,dievas,kalte,vertinimas,atrodo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
turesime si klausima padiskutuoti su dievu !


... oh wait. jo nera.


l2p visi demagogai
Mirka 5875    
Idiotų pilna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Kokie nervai >.> #6
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
VISISHKAI SHUDINA DEMOTYVACIJA!!! tipo demotyvuoja elgtis blogai!! ciulpk bl byby !! dievo nera nieks taves nevertins krw.!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Mmm... Geras filmas.
Nuotraukos nėra
MeMyselfandI 5877    
"Traukinys į Jumą"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
koks filmas cia?
Nuotraukos nėra
MeMyselfandI 5877    
iš jo ir citata, labai įstrigo :)
sch 5877    
geras filmas sitas
Grįžti į viršų