Mamyte, atleisk - aš tik bandžiau įsitaisyti saldžiam miegeliui, ar tai blogai?

2010.07.13 lelyte155
  • 23
13
Mamyte, atleisk







Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
awwww, atleisciau ! ;ss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
kaaaip mielaaa ;}
lliinnuuttee 5820    
aaa kaip mielai :)
candy 5821    
;D bandė bandė ;D
Fragile_InG 5825    
Ir kur čia demOtyvacija.?~ :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#7 varyk tik teisingai ir normaliai pasake zmogus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#5
Pasigydyk, žmogau. Neatrodai kietas, patikėk, su tokiais pasisakymais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Apgailėtina "demotyvacja"..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
mielas, nemielas, uz toki prikola nuelsiciau unitraze ir taskas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
net ne demotyvacija čia. paveikslėlis su paprastu užrašu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
demotyvacija tai tocna nesamone bet kvailus komentatorius paperka tas tipo mielas suniukas.. nors pati demotyvacija kaip sakiau be rysio
lelyte155 5827    
#1 Man irgi, tox cute ^^
Gusta-Fang 5827    
Awww.. KOooooks mielas.
Grįžti į viršų