būtų malonu turėt tokią mamą ....
Mamos šypsena - Jai tereikia, kad susitvarkytum kambarį
Anonimas
5528
Anonimas
5533
Ka reskia tas TEreikia :0
Anonimas
5533
O ka mamos sypsena veiks su tvarkingu kambariu?
Anonimas
5533
kodel mamai turetu rupet kaip atrodo tavo kambarys ? as tame kambaryje ne mama
Anonimas
5533
#5 ciuju reikes
Anonimas
5533
#3 Bijau del taves kad nenutiktu nieko blogo. siulyciau pas bureja nueit
Anonimas
5533
Todėl, kad dabar yra švaros akcija ten laimėjus gauni rinkinį ajax
Anonimas
5533
Nezinau kodel, bet kai tik pamatau demo apie kambariu tvarkyma desinej pusej atsiranda ajax rinktine.
Leezash
5533
Kad mano toks būtų tvarkingas, tiksliau kad būtų toks tuščias... ;]
Anonimas
5533
Tikrai taip ;d
|

