Mama, - mano iPad'o nematei?

2011.09.29 zilwis777
  • 276
11
ipad





: ipad


Nuotraukos nėra
Anonimas 5184    
#8 nesveikas esijei del ipado artima zmogu uzmustum , gydikis piderase
Nuotraukos nėra
Anonimas 5375    
Geeras.
Aš mama ir tik viena galiu tau vaike pasakyti :laikyk savo žaislus prie savęs.Tu net neatsimeni kiek mano gerų daiktų sugadinai kol užaugai?? Ir aš tavęs neužmušiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
asdasda... Mama tau jy nupirko... galiu garantuot 97% sitos svetaines lankytoju yra ne vyresni kaip 14 metu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5380    
aijjj turiu ipad ir lb ji branginu bet cia tai pize as uzmusciau savo motin
Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
Erikai, snarglius šiaip vartojamas žodis. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
Trolli, tu tokias nesamones parasai,kad pats net nejauti. Isauk gal. B et ka cia tau aiskint, snarglys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
#4 BMW gaidys. Marozu masina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
#2 As ta troli su BMW 7 nuskinciau.
fruitymusic 5384    
#2 :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5385    
As paimciau ta peili ir smeikciau kiaurai per ta hujova ekrana.
Freja 5385    
:OOO Kai pasiusčiau: ką tu padarei!!!! :D
Grįžti į viršų