#10 Botu botas :D
Loterija - mokestis už prastas matematikos žinias
Anonimas
5646
Anonimas
5650
Fk you captain obvious
Anonimas
5651
#10 del debilu esi sukurtas ;)
Anonimas
5652
#10
GraffitiXIX
5652
#10 :D
Anonimas
5652
vajezau...kas gali nesuprast šitos demo... nu tai tipo jei nesimokei matematikos mokykloj tai negausi gerai apmokamo darbo ir pirksi loterijos bilietus tikėdamasis ką nors išlošt....
Anonimas
5653
Aisku laimi, apskritai, kazkas juk turi laimet... Kokia apskritai prasme butu zaisti? ;D
Anonimas
5653
bet zmones laimi :P
Anonimas
5653
Matematikoj yra tokia šaka kaip kombinatorika, kuri nagrinėja tikimybes jeigu ką ir nesvaikit kad matematikos čia nėra :)
Anonimas
5653
:D šiaip iš viso yra 75 kamuoliukai, 5 spalvos, tai kaip nebus dviženklio? :D
Anonimas
5653
amm.
Anonimas
5653
Kazkokie fail bilietai... Niekada pirmoj eilutej, T.Y. Melinoj eilutej nebus dvizenkliu skaiciu ir pan.
Anonimas
5653
bl jus ziaurus \/ ... cia laimet tokia tikimybe, kad nu nx :D ir dar klausia kur matematika
Anonimas
5653
O kur čia matematika? :)
GraffitiXIX
5653
?
|

