#10 Botu botas :D
Loterija - mokestis už prastas matematikos žinias
Anonimas
5645
Anonimas
5649
Fk you captain obvious
Anonimas
5649
#10 del debilu esi sukurtas ;)
Anonimas
5650
#10
GraffitiXIX
5650
#10 :D
Anonimas
5650
vajezau...kas gali nesuprast šitos demo... nu tai tipo jei nesimokei matematikos mokykloj tai negausi gerai apmokamo darbo ir pirksi loterijos bilietus tikėdamasis ką nors išlošt....
Anonimas
5651
Aisku laimi, apskritai, kazkas juk turi laimet... Kokia apskritai prasme butu zaisti? ;D
Anonimas
5652
bet zmones laimi :P
Anonimas
5652
Matematikoj yra tokia šaka kaip kombinatorika, kuri nagrinėja tikimybes jeigu ką ir nesvaikit kad matematikos čia nėra :)
Anonimas
5652
:D šiaip iš viso yra 75 kamuoliukai, 5 spalvos, tai kaip nebus dviženklio? :D
Anonimas
5652
amm.
Anonimas
5652
Kazkokie fail bilietai... Niekada pirmoj eilutej, T.Y. Melinoj eilutej nebus dvizenkliu skaiciu ir pan.
Anonimas
5652
bl jus ziaurus \/ ... cia laimet tokia tikimybe, kad nu nx :D ir dar klausia kur matematika
Anonimas
5652
O kur čia matematika? :)
GraffitiXIX
5652
?
|

