Krize...nepaliks ne laso zarnoi ! stai ir logika !!!
Logika - Kai kuriems jos trūksta
Anonimas
5760
Anonimas
5796
Mačiau tokį vaizda real, tai kiek mačiau, žarna lengvai pasiekė. :D
Anonimas
5810
Šiaip normaliose degalinėse yra ilgesnės žarnos ir jokio skirtumo iš kurios pusės tu privažiuosi... bet čia jis tiesiog privažiavo per toli kolonėlės...
Leene
5811
Anonimas
5818
Dabar Anglijoj biski teko paatostogaut, tai cia nenaujiena, kad taip daro. nes eiles buna ten,kur tau reikia, tai kodel prie kito, kur ner eiliu, nenuejus.? Taip kad, nesijuokit, ir jum teks kada nors gal taip daryt : D
Anonimas
5819
cia jt gerulis
Anonimas
5820
:D:D
Anonimas
5830
teko matyti ir nekarta, o atrodo taip logiska
Anonimas
5831
juokas juokais... pačiam taip teko daryti :D
Modestas.
5837
:D
Anonimas
5841
siandien maciau realybej ;D
Plektruda
5857
mačiau realiai, jaunas vaikinukas taip darė, oi prajuokino )))
Anonimas
5866
daug kas jos isvis neturi
Anonimas
5866
visiem pasitaiko
Anonimas
5890
debylas xD
Anonimas
5897
kaip apgailetina ;D
Anonimas
5914
nu bl negaliu,tuoj i kelnes privarysiu;D
ToTo
5919
patinka :D ale kaip diedukas stengiasi :D
wwestas
5919
Idiotai padaro mūsų gyvenimą linksmesnį :)
Mirka
5919
Kaip bebūtų keista, dauguma žmonių tokie patys idiotai, kurie net nesuvokia ką daro... :?
Alchemikas
5920
tragishka demotyvacija !
|

