Lineage2 - Ar tikrai tai tik žaidimas?

2010.01.29 Benito
  • 125
23
Lineage2







Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
iseikit i kiema durniukai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
:D taip, tai tik zaidimas ;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
ispyzdejimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Jo del sito zaido dalis jaunimo (pamise)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#10 Nebejuokink, nueik i rimtesni serva neisgyvensi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
#12 Šiaip daugelis net į pamokas dėl jo neina, tai negalima sakyti, kad tai po pamokinis gyvenimas, tai - visas gyvenimas :D
MeDiN 5862    
#12 Šiaip galima rast ir tokių kurie lošia L2 nors turi 30~40 metų :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
: DDD
Nuotraukos nėra
DidHE 5895    
Did she die?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
tai ne zaidimas o 90% visu 11-13 metu paugliu po pamokinis gyvenimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
Nekenčiu šito . :@
Vyncas 5899    
#8 Ir pats leviausias game koki esu loses XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
Taip, tikrai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
zjbis zaidimas nestumkit, cia zmones ismaste visokiu :D visi von zaist i bfdj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
lol vaiku zaidima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
Zertvu zaidimas
Lijanelea911 5980    
Ką ta Dark Elfė ten darė pasilenkus? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5988    
Nuotraukos nėra
gedas93 5992    
Tai gyvenimo būdas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5992    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5992    
Akivaizdu, kad kaskam ne!
Grįžti į viršų