Lindimas į šikną. - O tu, kaip giliai sugebi sulįsti?

2010.04.24 Pouu
  • 195
15
Lindimas į šikną.







Pouu 5808    
#1 Tai kai tokį rasi, atsiųsk, pakeisiu. :) #3 Kaip ir kitos x visų šio tinklapio demotyvacijų. #4 hmm.. man tai jis nesimato... :) #6 Pakomentuok nors normaliai, levekai tu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Geras šitas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
tegu nardo,gal galva prasiskels
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Naras ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
giliai giliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
jo, yra miegeju listi i sikna ... yra net ir kuriems sekasi! (profas!)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
Ne blyn ne photoshop!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
photoshop
SmiLeZ 5871    
leva
Nuotraukos nėra
justokas11 5902    
leva
Wazzeee 5907    
shit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
nesamone kazkokia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
#1 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Turetu paveiksliukas buti kaip kaikas lenda i kitu sikna o ne i savo.
Grįžti į viršų