Radai plyta- mesk i ryta, radai dvi- mesk abi :)
Lietuvos Rytas - Kaip senais gerais laikais!
Anonimas
4622
Anonimas
4633
rytas tebunie rytas, uztat zalgiris turi savo turininga istorija!
Magonis
4634
Grybu komanda
Anonimas
4634
Visalaik buvau už rytą,preitais metais Žalgiris turėjo įspūdingą sudėtį ir visai neblogai žaidė,tada atsirado daug netikrų fanų,kurie atseit palaikė komandą,šiemet jau mato,kad Žalgiriui gali buti ragai,pereis sirgti už Rytą,tai pats blogiausiais sirgaliaus požymis,palikti savo komandą sunkiausiu jai momentu,tai tiek iš manęs,
Anonimas
4636
Tai cia pat ir buvom, tik demotyvaciju pergalingu maziau buvo, nes ir pergaliu maziau buvo.
ZiuZiu
4636
Kai komandai vėl pradėjo sektis, tai visi lietryčio fanai aukština ir garbina, o kur buvot, kai komandai sunkiais laikais palaikymo reikėjo? M?
Anonimas
4636
#4 buvo, kai kurtinaitis vadovavo :)
Emma11956
4636
Kada lrytui buvo seni GERI laikai? :D
Anonimas
4636
hujne tas rytas yra wapse velniai kurva.
Anonimas
4637
padugne tik tu bl#1
Anonimas
4637
padugnes
|

