kiečiau būtų,ka būtų mėsa be e 621 va čia tai būtų kažkas idomaus tikrai,bet tai neimanoma nes be to šūdo nieko niekas nepagamina
Lietuvoje, - jau parduodamas cukrus be cukraus
Anonimas
5294
Anonimas
5294
Buvo.
Anonimas
5294
tai kad ir taip kiek ten tos mesos tebera
Anonimas
5294
ce tas pats kaip desra be mesos
Anonimas
5294
noriu vemt nuo cukraus jau
Anonimas
5294
Buvo..
Eimantass
5294
nesamone kazkokia idejo...
Anonimas
5294
wat.
Anonimas
5294
C-C-C-OMBO breaker!
Anonimas
5294
Buvo
Anonimas
5294
buwo.....
Anonimas
5294
BUVO!
|

