#29
Lietuvoje - miršta ne tik žmonės, bet ir kaimai
Anonimas
5129
Anonimas
5735
#30 xD
Anonimas
5779
mano mama daro blynus
Anonimas
5782
#28 lopas
Anonimas
5782
na ir? neringoj kiek kaimu buvo uzpustyta ir tiesiogine zodzio prasme palaidota kol neapsodino medziais?
Anonimas
5813
Visa sitas kaimas rusu laikais buvo iszudytas, todel ir pastate jam antkapi. O dabar aisku ir naujas pastatytas, toj pacioj vietoj (tikriausiai) ir tuo paciu pavadinimu :)
Anonimas
5818
kazkoks debas dejau as ant taves...
Anonimas
5819
#23 Tau su galva negerai? Čia rimti dalykai yra. Senieji kaimai nyksta vienas po kito, greitai nebeliks nei Lietuvos tradicijų, nei senolių, kurie papasakotų kas ir kaip būdavo ankščiau.
Anonimas
5828
numirė visi žmonės ir sumetė kažkas i tą duobę visus žmones ir pastatė kryžių . maras kažkoks :D
Modestas.
5839
;D
Anonimas
5848
Ha, žinau kur yra milūnų kaimas ;D Kietc... :D bet kad jis tebestovi ;Pp
Anonimas
5853
dieve , nieko keisto, kad mire visas kaimas. na bent jau man, nes kai lankiausi kitose salyse, ne karta tai esu maciusi , tarkim kai per 2 pasaulini kara , degindavo visa kaima. suvaro i viena pastata ir sudegina. tiesiog cia su metais kazkaip keistai. net nezinau.
-Viktorija-
5866
;D
Kristea
5870
Keistai atrodo ;D
chzarija
5896
mire visas kaimas o toks mazas kapelis :)
Anonimas
5912
Čia ne demotyvacija, čia šūdo gabalas, nukopijuotas iš www.millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com/lt/all/newest
Anonimas
5912
#6 duxajobe cia turi galvoj kad paskutinis kaimo gyventojas tjs metais mire..... "1992" ... silpnaproti... neveltui lietuvio galva, net turkas tjp neismastytu..,
Vyncas
5914
Galimas daigtas : )
Anonimas
5914
Turbūt tais metais mirė paskutinis gyventojas..
Vyncas
5915
101 metai XD
Anonimas
5915
#6 kazka maisai geriau i metus isiziurek
Anonimas
5915
joaaa visas kaimas vienais metais mire.. woow :)
T1g3R
5915
vienas is geresniu ;D
Anonimas
5915
gerulis sitas
Souper
5915
nu jauni isvaziuoje o seni jauciu mirsta.... nedemotyvuoja mbent jau manes
Anonimas
5915
Tai ir miestai ir ištisos valstybės taip daro...
Anonimas
5915
;//
|

