#29
Lietuvoje - miršta ne tik žmonės, bet ir kaimai
Anonimas
5126
Anonimas
5732
#30 xD
Anonimas
5776
mano mama daro blynus
Anonimas
5779
#28 lopas
Anonimas
5779
na ir? neringoj kiek kaimu buvo uzpustyta ir tiesiogine zodzio prasme palaidota kol neapsodino medziais?
Anonimas
5810
Visa sitas kaimas rusu laikais buvo iszudytas, todel ir pastate jam antkapi. O dabar aisku ir naujas pastatytas, toj pacioj vietoj (tikriausiai) ir tuo paciu pavadinimu :)
Anonimas
5815
kazkoks debas dejau as ant taves...
Anonimas
5816
#23 Tau su galva negerai? Čia rimti dalykai yra. Senieji kaimai nyksta vienas po kito, greitai nebeliks nei Lietuvos tradicijų, nei senolių, kurie papasakotų kas ir kaip būdavo ankščiau.
Anonimas
5825
numirė visi žmonės ir sumetė kažkas i tą duobę visus žmones ir pastatė kryžių . maras kažkoks :D
Modestas.
5836
;D
Anonimas
5846
Ha, žinau kur yra milūnų kaimas ;D Kietc... :D bet kad jis tebestovi ;Pp
Anonimas
5850
dieve , nieko keisto, kad mire visas kaimas. na bent jau man, nes kai lankiausi kitose salyse, ne karta tai esu maciusi , tarkim kai per 2 pasaulini kara , degindavo visa kaima. suvaro i viena pastata ir sudegina. tiesiog cia su metais kazkaip keistai. net nezinau.
-Viktorija-
5864
;D
Kristea
5867
Keistai atrodo ;D
chzarija
5894
mire visas kaimas o toks mazas kapelis :)
Anonimas
5909
Čia ne demotyvacija, čia šūdo gabalas, nukopijuotas iš www.millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com/lt/all/newest
Anonimas
5909
#6 duxajobe cia turi galvoj kad paskutinis kaimo gyventojas tjs metais mire..... "1992" ... silpnaproti... neveltui lietuvio galva, net turkas tjp neismastytu..,
Vyncas
5911
Galimas daigtas : )
Anonimas
5911
Turbūt tais metais mirė paskutinis gyventojas..
Vyncas
5912
101 metai XD
Anonimas
5912
#6 kazka maisai geriau i metus isiziurek
Anonimas
5912
joaaa visas kaimas vienais metais mire.. woow :)
T1g3R
5912
vienas is geresniu ;D
Anonimas
5912
gerulis sitas
Souper
5912
nu jauni isvaziuoje o seni jauciu mirsta.... nedemotyvuoja mbent jau manes
Anonimas
5912
Tai ir miestai ir ištisos valstybės taip daro...
Anonimas
5912
;//
|

