Lietuvoje - miršta ne tik žmonės, bet ir kaimai

2010.04.16 DwD
  • 289
29
Lietuvoje







Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
#29
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
#30 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
mano mama daro blynus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#28 lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
na ir? neringoj kiek kaimu buvo uzpustyta ir tiesiogine zodzio prasme palaidota kol neapsodino medziais?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Visa sitas kaimas rusu laikais buvo iszudytas, todel ir pastate jam antkapi. O dabar aisku ir naujas pastatytas, toj pacioj vietoj (tikriausiai) ir tuo paciu pavadinimu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
kazkoks debas dejau as ant taves...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#23 Tau su galva negerai? Čia rimti dalykai yra. Senieji kaimai nyksta vienas po kito, greitai nebeliks nei Lietuvos tradicijų, nei senolių, kurie papasakotų kas ir kaip būdavo ankščiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
numirė visi žmonės ir sumetė kažkas i tą duobę visus žmones ir pastatė kryžių . maras kažkoks :D
Modestas. 5836    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
Ha, žinau kur yra milūnų kaimas ;D Kietc... :D bet kad jis tebestovi ;Pp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
dieve , nieko keisto, kad mire visas kaimas. na bent jau man, nes kai lankiausi kitose salyse, ne karta tai esu maciusi , tarkim kai per 2 pasaulini kara , degindavo visa kaima. suvaro i viena pastata ir sudegina. tiesiog cia su metais kazkaip keistai. net nezinau.
-Viktorija- 5864    
;D
Kristea 5867    
Keistai atrodo ;D
chzarija 5894    
mire visas kaimas o toks mazas kapelis :)
DwD 5907    
deja pas mane giminėj nei vieno ruso.. tik pusbrolį rytfanį turiu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
Čia ne demotyvacija, čia šūdo gabalas, nukopijuotas iš www.millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com/lt/all/newest
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
#6 duxajobe cia turi galvoj kad paskutinis kaimo gyventojas tjs metais mire..... "1992" ... silpnaproti... neveltui lietuvio galva, net turkas tjp neismastytu..,
DwD 5910    
bet šitame kaime teko gerti 2009 vasarą... ir čia gyvena žmonės.. o gal ten vaiduokliai :D
Vyncas 5911    
Galimas daigtas : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Turbūt tais metais mirė paskutinis gyventojas..
Vyncas 5912    
101 metai XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
#6 kazka maisai geriau i metus isiziurek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
joaaa visas kaimas vienais metais mire.. woow :)
T1g3R 5912    
vienas is geresniu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
gerulis sitas
Souper 5912    
nu jauni isvaziuoje o seni jauciu mirsta.... nedemotyvuoja mbent jau manes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Tai ir miestai ir ištisos valstybės taip daro...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
;//
Grįžti į viršų