Lietuviai - Jų anglų kalbos žinios beribės

2011.03.21 findlayz
  • 893
46
dzeris,tomas,peliukas,viesbutis,lietuviai,anglu, kalba,zinios







Nuotraukos nėra
Anonimas 3518    
1234565635
killer731 5091    
biski zvengiau bet normalus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
#37 Uskaitau :D
MagicianGirl116 5568    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
#40 *obvious *you're.
You're welcome.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Tas geras :D
caution337 5569    
captain obivios says your welcome :)
caution337 5569    
ce tipo zmona pele pamate ir vyras i registratura paskambino ir pasake kad pas juos pele yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
ko cia visi kaip lopai gincijates ir pan ? iskur toks nepakantumas ? Gera ta demo. Gabut vieniems patinka kitiems ne, nebutina kategoriska nusiteikima rodyt, per tokius lochus ir kuriamos visokios demo apie lietuvius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
#15 apsisikit galvas su savo tais kapitonais, ismokit kanors naujo. Vienas durnelis sugalvojo ir dbr visi kartoja tarsi koks baijeris butu, nors vapse net neuokinga. Apgailetini esat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
Kas cia per siurblys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
Wistiek komentaraj geriausi :D
gretagreat28 5574    
džeri iz hier :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Nesuprantu, kokia prasmė seno anekdoto tekstą paverst prastos kokybės paveiksliuku ir dėt čia, prikabinus visiškai netikusį komentarą :)
Gal reik įdėt brūkšninio kodo paveiksliuką ir parašyt "Lietuviai. Jiems viskas tik juoda ir balta".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
seeeenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#23 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
;]]]
AlusDraugas 5575    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
jei tokie būtų tai dar pusė velnio, o dabar tik keikiasi ir vaikšto paniurę..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#13 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
o pabaiga tokia :
- OK, we will bring Tom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#19 no need to thank me! i'll come again when i need! gogo captain obvios!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
geras sitas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#19 pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
sake jerry, nes yra filmukas tom & jerry ir jerris pele!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Pats lietuvis save menkina,loxas,jei nemoki anglu kalbos tai susidegink nes tu esi niekas tada,shude gyvensi
Teenagor 5575    
+ epic :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#3 thank you captain obvious :D
puukis4 5575    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Sori, dont spyk london.
Nuotraukos nėra
Genijus 5575    
Tai be abejo, kadangi net du idiotai nesugebejo sarkazmo suprasti, sioks toks laimejimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#3 genijus;))) ne kožnas kvailelis tiek daug moka..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#3 eik tu sau, rimtai?
ačiū, kapitone akivaizdusis, im štai šį akmenį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
kietai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
kokia lieva demo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Kodėl būtinai lietuviai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
jėga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Eik tu sau kai juokinga pz :D
not rly.

herp derp.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
xD
Nuotraukos nėra
Genijus 5575    
Pele angliskai - mouse.
Usagi 5575    
Nieko beviltiško nematau #1. Tu eilinis(-ė) viskuo nepatenkintas(-a) lietuvis(-ė).

O demo privertė nusišypsot ;))
kiki17 5575    
priciom lietuviu, anekdotas ir tiek, eilini kart lietuvius nori sumenkint. beviltiska
Grįžti į viršų