#17 Neatspėjai... Per pusantrų metų nuo komentaro šitas portalas tapo ne anekdotų saitu, o mažamečių snarglių verkšlenimų apie nelaimingą meilę rinkiniu. Su coliuke priešaky.
Lietuviai - Mamai tai reikia kažką parodyt
Anonimas
5020
Anonimas
5509
Siaip kai uzeini i Demo jau iskart parasyta anekdotu ir t.t
Anonimas
5551
Prikolas seip. Demotyvacijos nulis. Kaip visada... Greit sitas portalas taps anegdotu portalu su juokingom fotkem :/
NandP
5608
Nors prisiminimas bus xD vistiek juk jie nelaimės.
Jinai93
5631
:D
Anonimas
5636
pzz.. :D kaip visad lietuviai pasirodo.. xD
Anonimas
5636
geeeeeeeeras :D
Anonimas
5636
Stumai tai gerai
Anonimas
5636
tas tai legendinis...;D
Anonimas
5637
Dakaro drasa keliu tukstanciu km ilgio nieko ten pakeicia 15sekundziu sustojimas kai lietuviai vaziuoja ir ju tikslas pasiek finisa deja ir tai nevisada pavyksta. Niekas lietuviu neremia kad prasimanytu pinigu jie veza ne savo atsargines dalis o kitu komandu padangas ir panasiai.
Anonimas
5637
#9 Negali būt, kad per lenktynes sustojo :D Gi buna pries tai 2-3 vaziavimai bandymai trasos. Tad manau, tuo metu sustojo :D
Anonimas
5637
#5 nu nes blt visi ten lenktiniauja o jie sustoja del kazkokios nuotraukos
Anonimas
5637
Video demotyvacijos, gali būti tik Lietuvoje...
gretagreat28
5637
pz :D
Anonimas
5637
ir kas čia jau tokio juokingo ar išvis kas čia tokio??
Anonimas
5637
Nu lt zino kad nieko ten neispes tai bent pasismagina isnaudoja visas progas.... :))
Anonimas
5638
O jeigu mama kaip tik tuo metu EuroSport žiūrėjo?
Mr.Gulbius
5638
Neveltui Lietuviai :D
Anonimas
5638
:))))))))))
|

