Lietuviai - Tik jie sugeba pralinksminti

2010.12.30 Bakteris
  • 613
82
studentai, lauris, reiniks, begu, juokas



Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
reiketu pakartojimo tokio pobudzio klipa. nes tikrai lb lb gerai padarytas klipas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
tas pagrindinis grazus;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Geras.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Priklas cia tai pavare ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Pasiemes dresros sliosa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Mldc :D
NandP 5611    
Neblogai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
Lietuviška versija ;D
Piggytwo 5631    
Taaaip lūžau :D Mldc šitie :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
72# zinai ,ka
Nuotraukos nėra
bambambam123 5632    
Oba nužudė :D
-Tu patylėk, aš būsiu! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
nesveiki ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
sudas kazkoks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Video geras, demotyvacija pirmoko lygio..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
as apakes .. lavonai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
nepasakyciau "tik jie" :D bet cia geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Cia SUPER. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
fajniai,saunuooliai;D
Lukrecija123 5650    
belekaip geras ;D
3MSC 5651    
GEEERAS!!!!:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Geras ;D
laPush 5651    
"Tu patylėk, aš būsiu" :D Kai lūžau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
geras, man patiko ;D
Nuotraukos nėra
domus5 5651    
4:11 tas faka parode xD
Nuotraukos nėra
domus5 5651    
"Turejau susitikt su tais BICEYS" pasake dar juokingiau, negu per klipa... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
G full void
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Lietuviai ir Afrikoj lietuviai :D:D:D
zinkel 5652    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
ziauriai geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
3:12 :D
patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
nejuokingas Bet idomus :) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Na mldc cia tiems kurie vaidino, žiauriai geras.:D
Labai patiko:)
gretagreat28 5654    
Mintis klipo gera, nors vaidint nlb chebrite moka.. bet vistiek mldc :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Nepatinka nežiekit, patys to nesugebėtumėt padaryt.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
nelabai cia juokinga...nesamone kazkokia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
zjbs :) respektux :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
kurioj cia vietoj juoktis reikejo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Toks kiets kad nuzude zmogu, bet ne tiek kiets kad is tevu masina imtu :D +10 patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
šokis tai nukautavo :D darbo daug įdėta.puiku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
krw baikit stumt tep
wufcik 5655    
nafik jūs apvarinėjat juos, žmonės stengėsi o jūs tik apšikat...#43 o tu turi ką veikti tik sėdėti ant šiknos ir ant kitų varyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Ko tik neprisigalvoja žmonės iš neturėjimo ką veikt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Mldc 12 - tokai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Ismokit toki dalyka kaip dubliai...vienas kadras 20 sec trunka :D Tinginiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
vidna shto litovci..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
apie ką čia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
kietai :D vargšas traktoristas
Melina 5655    
Melina 5655    
kaip fainiai.patiko
Rocknroll 5655    
grazu 10/10
(50-82)
Grįžti į viršų