Lietuvaitės - Jos tikrai moka naudotis kosmetika

2010.04.05 Sjautjuljukas
  • 686
686
Lietuvaitės







Nuotraukos nėra
Anonimas 4650    
Nu jo, veidukas neblogai atrodo :D
TheDemotivator 5021    
hahaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
O letuvaitem kosmetikos ir nereikia ^^ ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
visiems visko pasitaiko, nebutina dabar del kiekvienos nesamones kurti demotyvacija...
Reinass 5541    
Su kosmetika nekaip sekasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
kaip mano klasiuke:D
Taute 5615    
visos tokios. retai kada sutiksi pana su normaliu makiazu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
bet kokia sexiuke ta mazulka ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Manau puldineti konkrecius asmenis neetiska... galimas dalykas mergaite suzinos apie sia nuotrauka, ir tai kerta giliai. Visas nusikaltimas - nelygus idegis? Well... ji stengesi, ar ne? Reto grozio, nuosirdus veidas. Jei kam patinka Palomos, zino kur jas rasti...
Nuotraukos nėra
bordo 5646    
Va vyriskas variantas,daug ziauriau atrodo nei panele virsuj:D
www.demotyvacija.lt/paieska/visi/lietuvaiciai-1315153.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
iš esmės koks skirtumas kaip ji pasidažius, visdėl to, gi čia ne mes :)
DJky 5661    
#681 Moterys dazosi tokia spalva, kuri atspindi ju gyvenimo vieta. Siuo atveju moteris gyvena tarp mandarinu, kurie net nepradejo nokti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
aš visada norėjau sužinoti kokio velnio merginos tepasi ruda pudra.
kad kaip šūdai atrodytų ar ką? ir savaime niekas taip neįdega, nebent rankas laikė 'ten kur saulė nešviečia'.. anyway. gali man kas nors atsakyti į pateiktą klausimą?
DJky 5681    
#681 neką geriau dažosi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Nematau čia nieko baisaus, panelė graži, o kaip pasidažiusi - jos reikalas..
fruktas108 5727    
tokia jau realybe ;D
erikaslt 5727    
ciolka kaip ciolka
Nuotraukos nėra
Leila 5735    
Matos zmogus nemate jaunu, soliariumuotu,susiraukslejusiu auku su tokiu idegiu jog galima pagalvot kad maudesi kaciu mizaluose...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#674 joo. Gi labai brangu : ( jei puse kuno teptu, tai po poros kartu pudros nebeliktu : ((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
cia nieko baisaus siaip. cia dar laaaaaaaaabai grazu,palyginus su kitom:)
Nuotraukos nėra
oko 5738    
:D
Nuotraukos nėra
arbuziukas 5738    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
kam nedaeina, tai kad veda nusidazius o apacioj balta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
CODE21.se
H'n'S commutiny.
Leezash 5747    
Kame cia didele beda?
Visai grazi, simpatiska..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
na tikrai ne visos,as visgi irgi esu panele ir taip nesidazau:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
simpatiska. bet kita kart tegul pasiziurii :)
xuligane 5753    
čia blogai jums kažkas? o kaip pavadintumėt tai - www.youtube.com/watch?v=pyUB0vLQ6LE&feature=player_embedded ??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
atgauk uploadas zmogus taip gali buti ideges jei vasara vaiksto su ilgom rankovem ir siek tiek uzdary kaklu.
Nuotraukos nėra
xexexe 5754    
Nuotraukos nėra
Toxic 5755    
Ji axujennai grazhi,ir man nuoshirdziai px kaip ji pasidazius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
bl kokie jus juokingi, ka jei daryt, kad ji balta?! yra tokiu zmoniu, kurie neidega, nors tikrai tam skiria laiko. puciat burbulus is nieko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
paprasta mergina..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
vps normaliai atrodo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
cia gi anglijos lietuve
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Taigi sūris ji ;D Saulės nemačius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
taigi bl brangu visa kuna tuo marmalu issitept
Nuotraukos nėra
laimuteee 5759    
cia ne ji kalta o apsvietimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
man tai graži ;)
Nuotraukos nėra
n0ne 5762    
Kas cia blogai nesuprantu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
man kaip tik ji tokia lb naturali ir simpatiska atrodo, ot problema baisi, kad veidas tamsesnis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Pritariu : Tauras Tiskev :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
simpatiska, ko cia stumiat :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Atsiprasau, bet kazkaip nematau cia nei demotyvacijos, ne kazko blogo, nu taip krutine sviesesne uz veida... tai kas cia jau tokio blogo, hate'eriai jus!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Cia cj savaiminio idegio serveteles xD
Oranzine kokia. Na bent galetu tonalkes ant kaklo prisitept.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
pana tai nx... tokiai i burna neduociau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Jus vaikai ka cia rasinejat.. graudziai atrodo ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Nu megztuka be iskirptes, rankas uz nugaros ir bus jos tikrai moka adaptuotis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
nieks čia neištrinta
(50-100)
Grįžti į viršų